Тендери замовника "Санаторій "Одеса" Служби безпеки України", 20000025
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з гарантійного-регла... технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів марки TOYOTA HILUX AD 2.4 D-4D 6 M/T COMFORT UA-2026-09-04-012560-a Дата створення 2026-09-04 16:33:37 Санаторій "Одеса" Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000025 18 859,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв