Тендери замовника "ЛЬВІВСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ №10", 19159482
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з поточного ремонту приміщень вхідної групи будівлі в частині доступності для маломобільних груп населення до Львівської школи мистецтв №10, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Пулюя, 7 ДК 021: 2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи UA-2026-08-31-004577-a Дата створення 2026-08-31 12:47:13 ЛЬВІВСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ №10 ЄДРПОУ: 19159482 579 999 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 10-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв