Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКА МІСЬКА СТУДІЯ ТЕЛЕБАЧЕННЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 19149153
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Накопичувач SSD M.2; Накопичувач SSD 2.5"; Карта пам'яті; Блок живлення для комп’ютера; Кабель для передачі відеосигналу) UA-2026-08-31-005539-a Дата створення 2026-08-31 13:40:34 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКА МІСЬКА СТУДІЯ ТЕЛЕБАЧЕННЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 19149153 54 630 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! ДК 021: 2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Кримпер; Кабельний тестер; Мультиметр цифровий; Акумуляторний дриль-шуруповерт; Набір інструментів) UA-2026-08-28-011363-a Дата створення 2026-08-28 18:25:13 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКА МІСЬКА СТУДІЯ ТЕЛЕБАЧЕННЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 19149153 24 950 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв