Тендери замовника "Ізмаїльська гімназія № 10 з початковою школою Ізмаїльського району Одеської області", 19044307
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з забезпечення харчуванням учнів 1-9 класів (55520000-1 - Кейтерингові послуги за ДК 021: 2015 Єдиного закупівельного словника) UA-2026-08-14-006446-a Дата створення 2026-08-14 13:30:37 Ізмаїльська гімназія № 10 з початковою школою Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 19044307 2 952 030 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 22-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв