Тендери замовника "ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472", 14321541
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! «Змінно-запасні частини для малих катерів морської охорони з головними енергетичними установками на базі обладнання Volvo Penta (спецпризначення) UA-2026-09-04-004784-a Дата створення 2026-09-04 11:35:10 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541 495 689,40 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Кондиціонер побутовий AlpinAir Everest Ultra - EVR 12 UA-2026-09-04-001260-a Дата створення 2026-09-04 09:37:38 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541 18 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 09-09-2026, 00:00 |
0 | ! Олії рафіновані соняшникові вагові UA-2026-09-03-012333-a Дата створення 2026-09-03 16:09:31 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541 85 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! «Завадостійкий приймач сигналів» (спецпризначення) UA-2026-09-03-006925-a Дата створення 2026-09-03 13:11:06 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541 3 720 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв