Тендери замовника "Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут"", 14312223

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Комплект безперебійного живлення (гібридний інвертор та акумулятор) з монтажем
    UA-2026-08-31-007733-a
    Дата створення 2026-08-31 15:03:26
    Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут"
    ЄДРПОУ: 14312223
    505 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 505 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    08-09-2026, 16:00

    1
    ! Послуги з виконання незалежного звіту щодо складеної фінансової звітності ННЦ «ХФТІ» за Грантовою Угодою Horizon Europe № 101052200, EUROfusion 2021 – 2025
    UA-2026-08-28-011146-a
    Дата створення 2026-08-28 17:40:41
    Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут"
    ЄДРПОУ: 14312223
    400 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 400 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 5 днів
    05-09-2026, 19:00
      Не знайдено жодних результатiв