Тендери замовника "ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УДВП ІЗОТОП"", 14308322

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки. (ДК 021: 2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
    UA-2026-08-24-004042-a
    Дата створення 2026-08-24 12:00:59
    ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УДВП ІЗОТОП"
    ЄДРПОУ: 14308322
    106 838,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 106 838,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    01-09-2026, 00:00

    3
    ! Фільтри до вантажних транспортних засобів автомобільної марки FORD, код згідно з ДК 021: 2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
    UA-2026-08-19-008505-a
    Дата створення 2026-08-19 14:41:12
    ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УДВП ІЗОТОП"
    ЄДРПОУ: 14308322
    65 416,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 65 416,67 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 2 дні
    27-08-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв