Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ МОНТАЖНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО", 13845696
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами UA-2026-08-28-008638-a Дата створення 2026-08-28 15:11:35 КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ МОНТАЖНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЄДРПОУ: 13845696 92 938,31 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 05-09-2026, 10:00 |
2 | ! ДК 021: 2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами UA-2026-08-26-012468-a Дата створення 2026-08-26 16:49:24 КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ МОНТАЖНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЄДРПОУ: 13845696 154 803,85 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 03-09-2026, 10:00 |
1 | ! ДК 021: 2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 09120000-6: Газове паливо UA-2026-08-21-007879-a Дата створення 2026-08-21 14:00:40 КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ МОНТАЖНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЄДРПОУ: 13845696 69 883,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 19 годин 29-08-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв