Тендери замовника "ЛІЦЕЙ № 24 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ", 13654507

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №24 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
    UA-2026-08-31-013570-a
    Дата створення 2026-08-31 22:48:58
    ЛІЦЕЙ № 24 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 13654507
    1 124 970 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 124 970 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    08-09-2026, 00:00

    0
    ! Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9, 11 класів у Ліцеї №24 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) (код ДК 021: 2015: 55320000-9: Послуги з організації харчування)
    UA-2026-08-31-011355-a
    Дата створення 2026-08-31 17:25:18
    ЛІЦЕЙ № 24 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 13654507
    6 520 800 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 6 520 800 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    08-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв