Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОБУТОВИК" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 13624954

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Бензин; Дизельне паливо
    UA-2026-08-31-004573-a
    Дата створення 2026-08-31 12:45:44
    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОБУТОВИК" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 13624954
    55 724,10 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 55 724,10 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 3 дні
    03-09-2026, 11:10

    0
    ! Послуги з поточного ремонту автомобіля ГАЗ-3302-757 (відновлення авто після пошкодження під час ракетної атаки), за кодом ДК 021: 2015 – 50110000-9 – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
    UA-2026-08-27-006964-a
    Дата створення 2026-08-27 14:01:24
    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОБУТОВИК" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 13624954
    202 789,72 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 202 789,72 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    08-09-2026, 10:00
      Не знайдено жодних результатiв