Тендери замовника "Міський культурно-спортивний центр Житомирської міської ради", 13545681
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Поточний ремонт нежитлових приміщень Міського культурно-спортивн... центру Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 4 (ДК 021: 2015 - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи) UA-2026-09-02-009015-a Дата створення 2026-09-02 14:59:23 Міський культурно-спортивний центр Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 13545681 4 833 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв