Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІЛЬНИЦЯ ПО РЕМОНТУ, УТРИМАННЮ АВТОШЛЯХІВ ТА СПОРУДЖЕНЬ НА НИХ"", 13489818
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Дизельне паливо (Євро 5), талон UA-2026-08-21-001950-a Дата створення 2026-08-21 10:12:49 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІЛЬНИЦЯ ПО РЕМОНТУ, УТРИМАННЮ АВТОШЛЯХІВ ТА СПОРУДЖЕНЬ НА НИХ" ЄДРПОУ: 13489818 1 716 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 26-08-2026, 00:00 |
1 | ! Бензин А-95 (Євро 5), талон UA-2026-08-20-014037-a Дата створення 2026-08-20 21:35:17 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІЛЬНИЦЯ ПО РЕМОНТУ, УТРИМАННЮ АВТОШЛЯХІВ ТА СПОРУДЖЕНЬ НА НИХ" ЄДРПОУ: 13489818 716 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 25-08-2026, 00:00 |
0 | ! Асфальтобетон. АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100 – ДСТУ Б В.2.7-119: 2011 (44110000-4 Конструкційні матеріали) UA-2026-08-20-010858-a Дата створення 2026-08-20 15:52:51 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІЛЬНИЦЯ ПО РЕМОНТУ, УТРИМАННЮ АВТОШЛЯХІВ ТА СПОРУДЖЕНЬ НА НИХ" ЄДРПОУ: 13489818 4 160 812,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 28-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв