Тендери замовника "Іллінецький ліцей №1 Іллінецької міської ради", 13307208
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Сир твердий ваговий, Сир кисломолочний ваговий UA-2026-08-20-006151-a Дата створення 2026-08-20 13:04:35 Іллінецький ліцей №1 Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 13307208 229 350 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 25-08-2026, 00:00 |
4 | ! Деревина дров’яна непромислового використання 1-а група UA-2025-10-16-002450-a Дата створення 2025-10-16 10:21:36 Іллінецький ліцей №1 Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 13307208 90 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 24-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв