Тендери замовника "2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області з охорони об'єктів філії "ВП "Рівненська АЕС" АТ "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"", 08803477
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Захисний одяг для пожежника (Костюм спеціальний захисний) UA-2026-08-31-004687-a Дата створення 2026-08-31 12:55:25 2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області з охорони об'єктів філії "ВП "Рівненська АЕС" АТ "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" ЄДРПОУ: 08803477 4 259 999,52 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 10:00 |
0 | ! Ранцевий обприскувач (вогнегасник) UA-2026-08-28-003191-a Дата створення 2026-08-28 11:14:14 2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області з охорони об'єктів філії "ВП "Рівненська АЕС" АТ "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" ЄДРПОУ: 08803477 98 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 05-09-2026, 10:00 |
0 | ! Ствол ручний пожежний з двома пінними насадками UA-2026-08-26-009121-a Дата створення 2026-08-26 15:00:29 2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області з охорони об'єктів філії "ВП "Рівненська АЕС" АТ "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" ЄДРПОУ: 08803477 583 013,97 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 03-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв