Тендери замовника "МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ"", 08733788
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Масло солодковершкове екстра 82, 5% жирністю фас. 200 гр., ДСТУ 4399 UA-2026-08-26-006893-a Дата створення 2026-08-26 13:36:33 МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ" ЄДРПОУ: 08733788 112 737,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 31-08-2026, 13:34 |
0 | ! Молоко коров'яче питне, пастеризоване, 1000г, жирність 2, 5. ДСТУ 2661 UA-2026-08-26-006539-a Дата створення 2026-08-26 13:17:16 МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ" ЄДРПОУ: 08733788 49 200 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 31-08-2026, 13:15 |
1 | ! Крупа ячна №2, фасування 0.7-1.0 кг, відповідність ДСТУ 7700; Крупа перлова фасована; Крупа гречана фасована; Крупа пшоняна фасована; Крупа вівсяна вагова; Крупа рисова (довга) фасована; Крупа рисова (кругла) фасована; Борошно пшеничне першого сорту вагове UA-2026-08-25-013216-a Дата створення 2026-08-25 18:19:09 МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ" ЄДРПОУ: 08733788 108 339,41 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 28-08-2026, 17:36 |
0 | ! Крупа горохова шліфована, колота, жовта, першого ґатунку, фасування 0, 7-1 кг UA-2026-08-25-013383-a Дата створення 2026-08-25 18:17:06 МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ" ЄДРПОУ: 08733788 1 352,10 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 28-08-2026, 18:14 |
2 | ! Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247; Помідори (томати) свіжі, польові, окр... UA-2026-08-24-010206-a Дата створення 2026-08-24 19:19:39 МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ" ЄДРПОУ: 08733788 116 221,24 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 28-08-2026, 19:04 |
2 | ! Картопля столова пізня, клас екстра, ДСТУ 9221 UA-2026-08-24-010030-a Дата створення 2026-08-24 18:23:15 МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ" ЄДРПОУ: 08733788 84 194 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 28-08-2026, 18:19 |
3 | ! Аргентина с/м, обезголовлена, 200-500г, ДСТУ 4378; Хек с/м, обезголовлений, 200-400г, ДСТУ 4378 UA-2026-08-24-009424-a Дата створення 2026-08-24 16:59:26 МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ" ЄДРПОУ: 08733788 241 800 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 28-08-2026, 16:51 |
1 | ! Філе куряче, охолоджене (код ДК 021: 2015 – 15112000-6 - М’ясо свійсьсої птиці (філе куряче, охолоджене) UA-2026-08-24-008523-a Дата створення 2026-08-24 16:00:26 МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ" ЄДРПОУ: 08733788 73 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за день 27-08-2026, 15:54 |
2 | ! Яловичина тазостегнова, без кістки, охолоджена, сорт перший, ДСТУ 4426 (ДК 021: 2015 код 15110000-2 М’ясо) UA-2026-08-24-007871-a Дата створення 2026-08-24 15:26:30 МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ" ЄДРПОУ: 08733788 432 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за день 27-08-2026, 15:19 |
2 | ! Закупівля товару: вуличний тренажер «Кросовер» з комбінованим станком, вуличний тренажер Жим ногами під кутом (Код за ДК 021: 2015 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор) UA-2026-08-19-012838-a Дата створення 2026-08-19 17:38:13 МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ" ЄДРПОУ: 08733788 137 100,42 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 02-09-2026, 17:12 |
4 | ! Закупівля Інклюзивного металевого пандусу код згідно з ЄЗС ДК 021: 2015 – ДК 021: 2015: 44210000-5 «Конструкції та їх частини» UA-2026-08-17-010916-a Дата створення 2026-08-17 16:27:29 МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ" ЄДРПОУ: 08733788 435 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 31-08-2026, 16:12 |
0 | ! Послуга з улаштування вуличної реабілітаційної тренувальна-сенсор... доріжки в Медичному реабілітаційному центрі Міністерства внутрішніх справ України «Хутір Вільний» за адресою: м. Київ, Дніпровське шосе, 3-Б. UA-2026-08-14-011162-a Дата створення 2026-08-14 17:15:03 МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ" ЄДРПОУ: 08733788 407 184 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 28-08-2026, 16:09 |
Не знайдено жодних результатiв