Тендери замовника "Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області ", 08588725
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Пристрій радіоелектронного моніторингу UA-2026-09-04-011536-a Дата створення 2026-09-04 15:44:39 Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 08588725 1 018 920 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 10:10 |
1 | ! Шини для вантажних автомобілів та автобусів UA-2026-09-01-005814-a Дата створення 2026-09-01 13:53:02 Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 08588725 255 420,32 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 07-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв