Тендери замовника "Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Донецьк – Луганськ" Державної служби України з надзвичайних ситуацій", 08588599
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Спеціальне верхолазне спорядж... оснащення та обладнання UA-2026-08-31-002569-a Дата створення 2026-08-31 11:15:21 Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Донецьк – Луганськ" Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 08588599 1 320 183,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 12:00 |
0 | ! Послуги з встановлення лобового скла на траспортний засіб Mitsubishi L200 2, 4 ТD MT, держ. номер ВВ 232 Е, 2020 р. в., vin MMCJJKL10MH000921 та Peugeot BOXER FG L4H3 435, держ. номер ВВ 334 Е, 2022 р. в., vin VF3YDTMFC12U27539 з використанням матеріалів Замовника UA-2026-08-26-001464-a Дата створення 2026-08-26 09:53:35 Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Донецьк – Луганськ" Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 08588599 5 993,32 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 03-09-2026, 12:00 |
0 | ! Послуги з технічного обслуговування Ford Truck 3548t LR, VIN (шасі): NM0LCXTP6LRK92033, 2025 року випуску н/з. ВВ355Е UA-2026-08-24-008984-a Дата створення 2026-08-24 16:25:05 Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Донецьк – Луганськ" Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 08588599 111 351,39 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 01-09-2026, 12:00 |
0 | ! Металодетектори UA-2026-08-24-005129-a Дата створення 2026-08-24 13:04:42 Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Донецьк – Луганськ" Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 08588599 8 191 420 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 01-09-2026, 12:00 |
0 | ! Пристрій радіоелектронного моніторингу UA-2026-08-24-001678-a Дата створення 2026-08-24 10:26:43 Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Донецьк – Луганськ" Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 08588599 239 985 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 01-09-2026, 12:00 |
1 | ! Засіб протидії радіоелектронним засобам UA-2026-08-13-001175-a Дата створення 2026-08-13 09:39:41 Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Донецьк – Луганськ" Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 08588599 15 804 409,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 03-09-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв