Тендери замовника "Військова частина А 3267", 08462912
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Пробірки для забору капілярної крові: 0.25 мл, 10×45 мм, з наповнювачем ЕДТА К2, бузкова кришка, стерильна, ПЕТ-пробірка з поліпропіленовою пробкою, плоске дно, аспіраційний забір; Контейнер для забору калу стерильний без градуювання, не стійкий до автоклавування, 30 мл, №1; Контейнер ... UA-2026-09-04-003491-a Дата створення 2026-09-04 10:58:45 Військова частина А 3267 ЄДРПОУ: 08462912 36 720 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 09-09-2026, 00:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання UA-2026-08-27-009373-a Дата створення 2026-08-27 15:26:29 Військова частина А 3267 ЄДРПОУ: 08462912 15 920 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 години 04-09-2026, 15:16 |
Не знайдено жодних результатiв