Тендери замовника "КЕВ м. Мукачево", 08439994
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Природний газ UA-2026-09-02-014016-a Дата створення 2026-09-02 19:55:58 КЕВ м. Мукачево ЄДРПОУ: 08439994 10 206 986,60 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 18-09-2026, 19:42 |
Не знайдено жодних результатiв