Тендери замовника "Військова частина А 1382", 08262604

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами ДК 021: 2015 90520000-8
    UA-2026-08-30-000278-a
    Дата створення 2026-08-30 13:07:16
    Військова частина А 1382
    ЄДРПОУ: 08262604
    378 746 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 378 746 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 9 днів
    08-09-2026, 10:00
      Не знайдено жодних результатiв