Тендери замовника "Приватне акціонерне товариство"Гадячгаз"", 05524660
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! 71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробувань» (Метр... послуги) UA-2026-07-22-009191-a Дата створення 2026-07-22 15:49:30 Приватне акціонерне товариство"Гадячгаз" ЄДРПОУ: 05524660 18 400 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 30-07-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв