Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ"", 05524251

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Газ нафтовий скраплений
    UA-2026-09-03-004283-a
    Дата створення 2026-09-03 11:25:36
    КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ"
    ЄДРПОУ: 05524251
    1 560 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 560 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    19-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв