Тендери замовника "ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ", 05520744

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! «Капітальний ремонт будівлі виконавчого комітету Довгинцівської районної в місті ради, за адресою: вул. Дніпровське шосе, 11, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл. Коригування» за ДК 021: 2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
    UA-2026-09-03-010190-a
    Дата створення 2026-09-03 15:08:24
    ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
    ЄДРПОУ: 05520744
    10 252 562,50 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 10 252 562,50 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    19-09-2026, 01:00
      Не знайдено жодних результатiв