Тендери замовника "Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради", 05517729

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Капітальний ремонт зовнішньої каналізації (аварійні роботи) у Комунальному закладі "Заклад дошкільної освіти №23 Чернігівської міської ради", розташованому за адресою: м.Чернігів, пр. Миру, 29 а
    UA-2026-08-13-010108-a
    Дата створення 2026-08-13 15:42:09
    Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
    ЄДРПОУ: 05517729
    3 225 646 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 3 225 646 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 14 днів
    28-08-2026, 00:00

    1
    ! Капітальний ремонт вимощення з водовідведенням у Чернігівському ліцеї № 15 Чернігівської міської ради, розташованому за адресою: м. Чернігів, вул. Козацька, 4Б
    UA-2026-08-12-008299-a
    Дата створення 2026-08-12 15:02:27
    Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
    ЄДРПОУ: 05517729
    1 077 236 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 077 236 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 13 днів
    27-08-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв