Тендери замовника "Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям" Житомирської обласної ради", 05503562

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    3
    ! Поточний ремонт теплового пункту Комунальне некомерційне підприємство «Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям» Житомирської обласної ради ( ДК 021: 2015 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення)
    UA-2026-08-25-012436-a
    Дата створення 2026-08-25 16:50:24
    Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям" Житомирської обласної ради
    ЄДРПОУ: 05503562
    120 833,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 120 833,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за день
    02-09-2026, 00:00

    2
    ! Поточний ремонт з гідрохімічним очищення системи опалення Комунальне некомерційне підприємство «Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям» Житомирської обласної ради
    UA-2026-08-25-010931-a
    Дата створення 2026-08-25 15:59:40
    Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям" Житомирської обласної ради
    ЄДРПОУ: 05503562
    216 666,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 216 666,67 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за день
    02-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв