Тендери замовника "Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд"", 05479361

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! 03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Бузок пекінський ‘China Snow’ (Syringa pekinensis); Верба Матсудана (Salix Matsudana); Сакура Роял Бургунди (мультиштамб) (Prunus serrulata Royal Burgundy); Ясен звичайний (Fraxinus excelsior))
    UA-2026-09-04-000803-a
    Дата створення 2026-09-04 09:15:27
    Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд"
    ЄДРПОУ: 05479361
    170 162 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 170 162 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 18 днів
    22-09-2026, 00:00

    1
    ! 03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Вишня дрібнопильчаста «Канзан» (Prunus serrulata «Kanzan»); Ліквідамбр смолоносний (Liquidambar styraciflua); Платан західний (Platanus occidentalis)
    UA-2026-09-02-006523-a
    Дата створення 2026-09-02 13:24:11
    Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд"
    ЄДРПОУ: 05479361
    321 846 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 321 846 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    19-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв