Тендери замовника "КП "Ужгородський комбінат комунальних підприємств" Ужгородської міської ради", 05448567
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Капітальний ремонт фасаду та вхідної групи будинку громадських панахид з благоустроєм прилеглої території по вул. Тиха в м. Ужгород UA-2026-08-25-013817-a Дата створення 2026-08-25 20:52:16 КП "Ужгородський комбінат комунальних підприємств" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 05448567 2 814 111 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 09-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв