Тендери замовника "КП"Тернопільелектротранс"", 05447987
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Олива моторна UA-2026-08-31-003148-a Дата створення 2026-08-31 11:40:36 КП"Тернопільелектротранс" ЄДРПОУ: 05447987 339 733,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 10:00 |
0 | ! Концентрат рідини охолоджувальної (антифриз GREEN G11 (-80)) UA-2026-08-27-008212-a Дата створення 2026-08-27 14:49:04 КП"Тернопільелектротранс" ЄДРПОУ: 05447987 13 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 04-09-2026, 10:00 |
2 | ! Олива трансмісійна UA-2026-08-25-002410-a Дата створення 2026-08-25 10:31:28 КП"Тернопільелектротранс" ЄДРПОУ: 05447987 152 520 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 02-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв