Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 8" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 05446384
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Лабораторні реактиви – 40 найменувань UA-2026-08-31-011909-a Дата створення 2026-08-31 18:42:45 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 8" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05446384 641 111 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 09-09-2026, 00:00 |
0 | ! Лабораторні реактиви – 39 найменувань UA-2026-08-31-010635-a Дата створення 2026-08-31 18:41:48 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 8" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05446384 1 083 191,59 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 09-09-2026, 00:00 |
1 | ! Лабораторні реактиви – 13 найменувань UA-2026-08-29-000711-a Дата створення 2026-08-29 20:10:00 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 8" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05446384 106 539,90 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 07-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв