Тендери замовника "Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради", 05445296
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Борт дорожній (код ДК 021: 2015 44110000-4 – Конструкційні матеріали) UA-2026-08-04-011591-a Дата створення 2026-08-04 17:04:50 Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 05445296 82 787 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 07-08-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з поточного ремонту двигуна Д-240 трактора колісного МТЗ-82, реєстраційний номер 38902СА, заводський №449518 (код ДК 021: 2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання) UA-2026-07-29-009596-a Дата створення 2026-07-29 16:19:39 Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 05445296 122 643,31 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 06-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв