Тендери замовника "Управління освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області", 05406623
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуга з підготовки до опалювального сезону, а саме: гідравлічне випробування та поточний ремонт системи трубопроводів центрального опалення закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 9 “Горбинка” Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області розташованого за адресою: 68003, Укра... UA-2026-08-31-006803-a Дата створення 2026-08-31 14:31:43 Управління освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 05406623 37 706,92 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 17:00 |
3 | ! ДК 021: 2015: 41110000-3 «Питна вода». Вода питна, негазована, пляшка пластикова, 0, 5 л UA-2026-08-28-011354-a Дата створення 2026-08-28 18:20:00 УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 05406623 311 116,80 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 02-09-2026, 18:11 |
1 | ! Послуга з підготовки до опалювального сезону, а саме: гідравлічне випробування та поточний ремонт системи трубопроводів центрального опалення закладу будівлі спортивно-публічного призначення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області розташованого за адресою: 68001, Україна, ... UA-2026-07-28-007843-a Дата створення 2026-07-28 14:43:59 Управління освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 05406623 27 479,10 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 11 днів 11-09-2026, 17:00 |
0 | ! Послуга з підготовки до опалювального сезону, а саме: гідравлічне випробування та поточний ремонт системи трубопроводів центрального опалення закладу будівлі спортивно-публічного призначення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області розташованого за адресою: 68001, Україна, ... UA-2026-07-28-002704-a Дата створення 2026-07-28 10:52:06 Управління освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 05406623 27 479,10 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 09-09-2026, 17:00 |
0 | ! Послуга з підготовки до опалювального сезону, а саме: гідравлічне випробування та поточний ремонт системи трубопроводів центрального опалення закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 12 “Мальва” Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області розташованого за адресою: 68002, Украї... UA-2026-07-27-005103-a Дата створення 2026-07-27 12:55:27 Управління освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 05406623 37 706,92 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 07-09-2026, 17:00 |
0 | ! Послуга з підготовки до опалювального сезону, а саме: гідравлічне випробування та поточний ремонт системи трубопроводів центрального опалення закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №11 «Лялечка» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області розташованого за адресою: 68003, Украї... UA-2026-07-27-004634-a Дата створення 2026-07-27 12:29:29 Управління освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 05406623 37 706,92 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 04-09-2026, 17:00 |
0 | ! Послуга з підготовки до опалювального сезону, а саме: гідравлічне випробування та поточний ремонт системи трубопроводів центрального опалення закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №10 «Росинка» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області розташованого за адре... UA-2026-07-27-003944-a Дата створення 2026-07-27 11:52:33 Управління освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 05406623 56 803,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 02-09-2026, 17:00 |
2 | ! Послуга з підготовки до опалювального сезону, а саме: гідравлічне випробування та поточний ремонт системи трубопроводів центрального опалення закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 “Перлинка” Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області розташованого за адресою: 68001, Укра... UA-2026-07-24-010176-a Дата створення 2026-07-24 17:27:28 Управління освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 05406623 44 917,63 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 години 31-08-2026, 17:00 |
Не знайдено жодних результатiв