Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ", 05399679

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги з ведення бухгалтерського обліку за серпень, вересень 2026р.
    UA-2026-09-02-009324-a
    Дата створення 2026-09-02 16:05:31
    КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 05399679
    66 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 66 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    18-09-2026, 00:00

    0
    ! Електрична енергія без розподілу
    UA-2026-09-02-005874-a
    Дата створення 2026-09-02 12:48:39
    КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 05399679
    189 825 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 189 825 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    18-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв