Тендери замовника "ІНСТИТУТ ПРИКЛАДНОЇ ФІЗИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ", 05399225
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Поточний ремонт покрівлі будівлі виробничого приміщення науково-дослідного... Інституту прикладної фізики НАН України по проспекту Свободи, буд. 38 в м. Сумах UA-2026-08-28-004582-a Дата створення 2026-08-28 12:05:15 ІНСТИТУТ ПРИКЛАДНОЇ ФІЗИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 05399225 666 667 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв