Тендери замовника "Комунальне підприємство "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад"", 05398504

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Нафта і дистиляти
    UA-2026-09-04-013220-a
    Дата створення 2026-09-04 17:42:39
    Комунальне підприємство "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад"
    ЄДРПОУ: 05398504
    583 333,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 583 333,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    20-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв