Тендери замовника "Комунальний заклад «Удайцівський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради", 05266257
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Котел опалювальний твердопаливний водогрійний (код ЄЗС ДК 021: 2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем централізованого опалення та їх деталі) UA-2026-08-04-012496-a Дата створення 2026-08-04 20:48:50 Комунальний заклад «Удайцівський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 05266257 375 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 12-08-2026, 20:25 |
Не знайдено жодних результатiв