Тендери замовника "КЗ "Яблунівський ліцей" Чернігівської обласної ради", 05266240
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Заміна твердопаливного котла потужністю 400 кВт в блочно-модульній твердопаливній котельні КЗ "Яблунівський ліцей" (код за ЄЗС ДК 021: 2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення) UA-2026-09-04-005395-a Дата створення 2026-09-04 12:00:44 КЗ "Яблунівський ліцей" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 05266240 383 745 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 23:00 |
Не знайдено жодних результатiв