Тендери замовника "КЗ "Борзнянський ліцей "Чернігівської обласної ради", 05265826
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Молоко коров'яче пастеризоване, 2, 5. плівка поліетиленова, ДСТУ 2661, 900-1000г, Молоко коров'яче ультрапастеризоване, 2, 5. пакет картонний (брикет), ДСТУ 2661, 900-1000г UA-2026-08-28-000731-a Дата створення 2026-08-28 09:22:37 КЗ "Борзнянський ліцей "Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 05265826 285 938,46 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 02-09-2026, 00:00 |
1 | ! Сік мультифруктовий на основі яблука 100. без цукру, відновлений, пастеризований, тетра-пак, 0, 95-1л UA-2026-08-26-005238-a Дата створення 2026-08-26 12:11:23 КЗ "Борзнянський ліцей "Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 05265826 176 954,39 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 30-08-2026, 00:00 |
1 | ! 80520000-5 - Навчальні засоби UA-2026-08-26-002572-a Дата створення 2026-08-26 10:39:17 КЗ "Борзнянський ліцей "Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 05265826 891 833,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 03-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв