Тендери замовника "Тернопільська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України", 04766584
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! «ДК 021: 2015 – 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарсь... продукції (Комплекс послуг для вирощування озимої пшениці земельних ділянках Замовника площею 50 га)» UA-2026-08-31-001016-a Дата створення 2026-08-31 09:50:17 Тернопільська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 04766584 277 950 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв