Тендери замовника "Комунальний заклад Мішково – Погорілівський обласний академічний ліцей «Інгульський» Миколаївської обласної ради", 04590079

  • Знайдено: 3
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарсь... продукції (Послуги з обробітку земель в обсязі повного сільськогосподарсь... циклу) - 77110000-4
    UA-2026-09-04-006441-a
    Дата створення 2026-09-04 12:40:57
    Комунальний заклад Мішково – Погорілівський обласний академічний ліцей «Інгульський» Миколаївської обласної ради
    ЄДРПОУ: 04590079
    52 260 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 52 260 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    20-09-2026, 00:00

    0
    ! Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту; Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см; Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту; Мандарини свіжі, ді...
    UA-2026-09-03-000760-a
    Дата створення 2026-09-03 09:18:28
    Комунальний заклад Мішково – Погорілівський обласний академічний ліцей «Інгульський» Миколаївської обласної ради
    ЄДРПОУ: 04590079
    231 666,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 231 666,67 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 3 дні
    08-09-2026, 00:00

    0
    ! Куряча грудка без кістки, охолоджена, ДСТУ 3143; М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590; М'якоть без кістки яловича, охолоджена, ДСТУ 4589
    UA-2026-09-02-007652-a
    Дата створення 2026-09-02 14:13:34
    Комунальний заклад Мішково – Погорілівський обласний академічний ліцей «Інгульський» Миколаївської обласної ради
    ЄДРПОУ: 04590079
    248 750 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 248 750 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 11 годин
    05-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв