Тендери замовника "Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Деснянського району м. Києва", 04589645
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Робочий одяг утеплений та одяг зварювальника UA-2026-09-02-002711-a Дата створення 2026-09-02 10:43:01 Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Деснянського району м. Києва ЄДРПОУ: 04589645 395 647,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 18-09-2026, 10:00 |
2 | ! Квіти, цибулини UA-2026-08-27-002242-a Дата створення 2026-08-27 10:27:50 Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Деснянського району м. Києва ЄДРПОУ: 04589645 977 927,77 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 04-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв