Тендери замовника "Болградське міжрайонне управління водного господарства", 04544079

  • Знайдено: 9
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Бензин А-95 по талонам, скретч-карткам
    UA-2026-08-31-004793-a
    Дата створення 2026-08-31 13:03:08
    Болградське міжрайонне управління водного господарства
    ЄДРПОУ: 04544079
    98 750 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 98 750 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    08-09-2026, 00:00

    0
    ! Енергосервіс насосної станції підкачки №4 Орлівської зрошувальної системи Болградського міжрайонного управління водного господарства
    UA-2026-08-24-010291-a
    Дата створення 2026-08-24 19:41:04
    Болградське міжрайонне управління водного господарства
    ЄДРПОУ: 04544079
    0 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
    • 0 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги для закупівлі енергосервісу

    за місяць
    09-10-2026, 00:00

    0
    ! Енергосервіс насосної станції підкачки №2 Константинівської зрошувальної системи Болградського міжрайонного управління водного господарства
    UA-2026-08-24-010265-a
    Дата створення 2026-08-24 19:30:30
    Болградське міжрайонне управління водного господарства
    ЄДРПОУ: 04544079
    0 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
    • 0 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги для закупівлі енергосервісу

    за місяць
    09-10-2026, 00:00

    0
    ! Енергосервіс насосної станції підкачки «Перемога» Болградського міжрайонного управління водного господарства
    UA-2026-08-24-010238-a
    Дата створення 2026-08-24 19:20:57
    Болградське міжрайонне управління водного господарства
    ЄДРПОУ: 04544079
    0 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
    • 0 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги для закупівлі енергосервісу

    за місяць
    09-10-2026, 00:00

    0
    ! Енергосервіс насосної станції №1 «Перемога» Болградського міжрайонного управління водного господарства
    UA-2026-08-24-010202-a
    Дата створення 2026-08-24 19:10:15
    Болградське міжрайонне управління водного господарства
    ЄДРПОУ: 04544079
    0 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
    • 0 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги для закупівлі енергосервісу

    за місяць
    09-10-2026, 00:00

    0
    ! Енергосервіс насосної станції «Ялпуг» Болградського міжрайонного управління водного господарства
    UA-2026-08-24-010133-a
    Дата створення 2026-08-24 18:52:02
    Болградське міжрайонне управління водного господарства
    ЄДРПОУ: 04544079
    0 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
    • 0 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги для закупівлі енергосервісу

    за місяць
    09-10-2026, 00:00

    0
    ! Енергосервіс насосної станції «Болградська» Болградського міжрайонного управління водного господарства
    UA-2026-08-24-010053-a
    Дата створення 2026-08-24 18:39:31
    Болградське міжрайонне управління водного господарства
    ЄДРПОУ: 04544079
    0 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
    • 0 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги для закупівлі енергосервісу

    за місяць
    09-10-2026, 00:00

    0
    ! Енергосервіс головної насосної станції Нагірнянської зрошувальної системи Болградського міжрайонного управління водного господарства
    UA-2026-08-24-010001-a
    Дата створення 2026-08-24 18:18:15
    Болградське міжрайонне управління водного господарства
    ЄДРПОУ: 04544079
    0 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
    • 0 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги для закупівлі енергосервісу

    за місяць
    09-10-2026, 00:00

    0
    ! Енергосервіс насосної станції підкачки №1 Нагірнянської зрошувальної системи Болградського міжрайонного управління водного господарства
    UA-2026-08-24-009782-a
    Дата створення 2026-08-24 17:37:57
    Болградське міжрайонне управління водного господарства
    ЄДРПОУ: 04544079
    0 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
    • 0 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги для закупівлі енергосервісу

    за місяць
    09-10-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв