Тендери замовника "Берегометська селищна рада", 04416996
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Папір офісний, форматний UA-2026-09-04-002338-a Дата створення 2026-09-04 10:17:27 Берегометська селищна рада ЄДРПОУ: 04416996 29 062,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 09-09-2026, 00:00 |
2 | ! «Комплекти меблів для навчальних кабінетів біології, фізики, хімії, та STEM лабораторії» UA-2026-09-02-009697-a Дата створення 2026-09-02 15:08:59 Берегометська селищна рада ЄДРПОУ: 04416996 1 368 833,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 18-09-2026, 00:00 |
5 | ! Шкільне обладнання, засоби навчання та навчальне приладдя для оснащення кабінетів UA-2026-08-31-012326-a Дата створення 2026-08-31 17:24:07 Берегометська селищна рада ЄДРПОУ: 04416996 3 094 484,16 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
2 | ! Навчальне обладнання, засоби навчання та навчальне приладдя для оснащення кабінетів UA-2026-08-31-005362-a Дата створення 2026-08-31 12:04:24 Берегометська селищна рада ЄДРПОУ: 04416996 607 583,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв