Тендери замовника "ВАРВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПРИЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 04412372
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! 31150000-2 — Баласти для розрядних ламп чи трубок (Джерела безперебійного живлення) UA-2026-08-28-009161-a Дата створення 2026-08-28 15:30:37 ВАРВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПРИЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04412372 375 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 05-09-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв