Тендери замовника "Новодунаєвецька селищна рада", 04406414
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуга по перевезенню учнів UA-2026-08-31-006270-a Дата створення 2026-08-31 14:17:37 Новодунаєвецька селищна рада ЄДРПОУ: 04406414 457 833,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 18:00 |
Не знайдено жодних результатiв