Тендери замовника "СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА", 04398821
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Сіль технічна UA-2026-09-04-005796-a Дата створення 2026-09-04 12:10:50 СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821 666 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
1 | ! Багатофункціональні пристрої, монітори, флеш пам'ять, накопичувач UA-2026-08-31-012707-a Дата створення 2026-08-31 19:03:15 СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821 65 752,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 10-09-2026, 00:00 |
1 | ! Апаратно-програмний комплекс, автоматизоване робоче місце UA-2026-08-31-010855-a Дата створення 2026-08-31 16:46:01 СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821 183 962,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
1 | ! Сіль технічна UA-2026-08-28-005441-a Дата створення 2026-08-28 12:49:54 СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821 833 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 годин 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв