Тендери замовника "Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області", 04396874
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з іпотерапії та іповенції, згідно ДК 021: 2015 – 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги (ДК 021: 2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 85312500-4 Реабілітаційні послуги) UA-2026-08-28-007991-a Дата створення 2026-08-28 14:48:57 Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874 360 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги проведення занять з артерапії, згідно ДК 021: 2015 – 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги (ДК 021: 2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 85312320-8 Послуги з надання психологічної допомоги) UA-2026-08-24-008748-a Дата створення 2026-08-24 16:11:34 Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874 89 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 01-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги проведення занять з глинотерапії, згідно ДК 021: 2015 – 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомоги (ДК 021: 2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 85312320-8 Послуги з надання психологічної допомоги) UA-2026-08-21-010367-a Дата створення 2026-08-21 15:25:09 Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 04396874 92 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 годин 29-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв