Тендери замовника "ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА", 04396727

  • Знайдено: 11
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    • 5 148 691,20 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 17 днів
    21-09-2026, 00:00

    0
    • 6 697 090 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 17 днів
    21-09-2026, 00:00

    0
    ! ДК 021: 2015 – 44210000-5 — Конструкції та їх частини (Первинне (мобільне) укриття)
    UA-2026-09-03-014205-a
    Дата створення 2026-09-03 17:49:02
    ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
    ЄДРПОУ: 04396727
    4 073 319,34 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 4 073 319,34 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    19-09-2026, 00:00

    0
    ! ДК 021: 2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти (бензин А-95)
    UA-2026-09-03-012449-a
    Дата створення 2026-09-03 16:13:58
    ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
    ЄДРПОУ: 04396727
    407 700 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 407 700 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 4 дні
    08-09-2026, 00:00

    1
    • 2 248 763 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    20-09-2026, 00:00

    1
    • 3 790 169 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    19-09-2026, 00:00

    2
    • 1 438 957 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    19-09-2026, 00:00

    1
    • 2 033 908 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    19-09-2026, 00:00

    2
    • 1 969 769 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 14 днів
    18-09-2026, 00:00

    1
    • 1 489 409 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 14 днів
    18-09-2026, 00:00

    3
    ! ДК 021: 2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (придбання піску для приготування піщано-сольової суміші та інших потреб)
    UA-2026-08-31-002288-a
    Дата створення 2026-08-31 10:57:45
    ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
    ЄДРПОУ: 04396727
    1 148 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 148 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 4 дні
    08-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв