Тендери замовника "Великоберезовицька селищна рада Тернопільського району Тернопільської області", 04393462
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Технічний нагляд по об'єкту: "Поточний ремонт ділянки вул. Шкільна в с. Острів Тернопільського району Тернопільської області" UA-2026-09-04-004821-a Дата створення 2026-09-04 11:41:18 Великоберезовицька селищна рада Тернопільського району Тернопільської області ЄДРПОУ: 04393462 23 234,20 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 00:00 |
1 | ! Технічний нагляд по об'єкту: "Поточний ремонт ділянки вул. Шевченка в с. Мишковичі Тернопільського району Тернопільської області" UA-2026-08-31-004741-a Дата створення 2026-08-31 13:00:18 Великоберезовицька селищна рада Тернопільського району Тернопільської області ЄДРПОУ: 04393462 38 675,42 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Природний газ UA-2025-10-16-004880-a Дата створення 2025-10-16 11:34:26 Великоберезовицька селищна рада Тернопільського району Тернопільської області ЄДРПОУ: 04393462 835 577,40 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 24-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв