Тендери замовника "Городоцька сільська рада", 04387183
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Бензин А-95; Дизельне паливо UA-2026-08-19-002792-a Дата створення 2026-08-19 10:48:11 Городоцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387183 368 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 24-08-2026, 00:00 |
1 | ! Бруківка, поребрик UA-2026-08-18-005174-a Дата створення 2026-08-18 12:18:03 Городоцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387183 143 890 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 26-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв