Тендери замовника "Тараканівська сільська рада", 04385403
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Овочі та фрукти (Буряк столовий, Цибуля ріпчаста свіжа, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Апельсини свіжі, Банани свіжі, Помідори (томати) свіжі, Яблука свіжі, Кріп свіжий, Петрушка молода свіжа, Огірки свіжі, Часник свіжий, Лимони свіжі, Капуста пекінська, Мандарини свіжі) UA-2026-09-02-003989-a Дата створення 2026-09-02 11:30:08 Тараканівська сільська рада ЄДРПОУ: 04385403 281 834,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 18-09-2026, 08:30 |
0 | ! Послуги з поточного ремонту кабінету біології (лабораторії) Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради, за адресою: вул.Зелена, 1, село Тараканів, Дубенського району, Рівненської області UA-2026-08-28-008849-a Дата створення 2026-08-28 15:21:32 Тараканівська сільська рада ЄДРПОУ: 04385403 750 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 05-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв